Polityka i społeczeństwo

Totalny odlot Wiadomości TVP. Internauci nie zostawiają suchej nitki na tym materiale

Totalny odlot Wiadomości TVP. Internauci nie zostawiają suchej nitki na tym materiale
fot. wiadomosci.tvp.pl

Kto choć raz oglądał Wiadomości TVP, ten wie, z jaką dawką absurdu mamy do czynienia. Do legendy przeszły już tzw. paski grozy, na których wyświetlany jest przekaz “informacyjny” głównego wydania. To właśnie z tych pasków możemy się dowiedzieć, że PiS jest cudowny, a partia Kaczyńskiego zbliża się do 100% poparcia. Możemy również zaczerpnąć wiedzy o tym, że gospodarka pędzi, Grupa Wyszechradzka rządzi Unią Europejską, zaś Polska pod rządami dobrej zmiany to kraj mlekiem i miodem płynący. A wszystko to jest jeszcze bardziej imponujące, zważywszy na fakt, że tzw. totalna opozycja, Angela Merkel, George Soros i Bruksela nieustannie sypią PiSowi piach w szprychy.

Działalność Wiadomości TVP stanowi realne zagrożenie dla komików, kabareciarzy i stand-upowców. Jak tak dalej pójdzie, Kurski i spółka puszczą ich po prostu z torbami.

Nie inaczej było we wczorajszym głównym wydaniu, w którym jak bumerang wrócił temat reparacji. Na pasku grozy pojawił się twardy i brutalny przekaz: “Niemcy przerażeni widmem wypłaty reparacji”.

TVP próbowało pokazać, że nasi zachodni sąsiedzi trzęsą portkami na samą myśl o tym, że będą musieli w końcu zadośćuczynić nam za krzywdy wyrządzone w trakcie II wojny światowej.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Od razu posypały się niewybredne komentarze, żarty i kpiny z narracji Wiadomości TVP.

https://twitter.com/FkrutceCom/status/908971598501367810

Do sprawy ustosunkowała się sama Angela Merkel, która zarządziła ukrycie niemieckich rezerw walutowych, by chronić je przed czujnym okiem szefa polskiego MSZ, odkrywcy San Escobar, Witolda Waszczykowskiego:

https://twitter.com/AngelaMerkel_PL/status/904794126331379712

Doczekaliśmy się nawet reakcji z zagranicy. Brytyjski wykładowca mieszkający w Polsce nazwał Wiadomości naczelnym programem komediowym:

Jak widać, nasi zachodni sąsiedzi wpadli w popłoch na samą myśl o konieczności wypłaty reparacji dla Polski. Być może Kaczyński znalazł w końcu sposób na Niemców. Ci wykupią zapas cukru ze sklepów, po czym zasłodzą się nim na śmierć…

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie