Po godzinach

Przeróbka wakacyjnego hitu Despacito. W roli głównej prezydent Andrzej Duda [Wideo]

Przeróbka wakacyjnego hitu Despacito. W roli głównej prezydent Andrzej Duda [Wideo]
fot. Shutterstock/Dziurek/youtube

Wakacje to czas jakże zasłużonego wypoczynku. W tym okresie warto zapomnieć o trapiących nas problemach i skupić się na regeneracji sił, tak by z końcem sezonu ogórkowego ze zdwojonym wysiłkiem ruszyć w bój z obowiązkami dnia codziennego.

Sezon urlopowy i towarzyszący mu upał wielu z nas kojarzy się z wakacyjnymi hitami, które podbijają serca i umysły. W tym roku na szczycie listy przebojów uplasował się przebój Despacito w wykonaniu Louisa Fonsiego. Utwór na samym You Tubie ma już prawie 3 miliardów wyświetleń.

Piosenka stała się tak dużym hitem, że doczekała się niezliczonej ilości remiksów i przeróbek. Również nasi krajanie podjeli się próby zinterpretowania hitu na swój własny sposób.

W głębokich czeluściach internetu udało nam się znaleźć przeróbkę, w której główną rolę gra nasz prezydent Andrzej Duda. Oto ona:

Jak widać głowa państwa w bardzo zgrabny sposób wciela się w rolę wykonawcy, śpiewając i rymując jak zawodowy artysta. Rytmika i tembr głosu również w pełni profesjonalna.

Warto zaznaczyć, że film powstał wyłącznie w celach humorystycznych, nie ma w swoim założeniu ataku na głowę państwa, co też na samym jego początku jasno zaznaczają twórcy.

Zapraszamy do zapoznania się z tą niecodzienną przeróbką. Dajcie nam znać w komentarzach, czy film przypadł wam do gustu 🙂

fot. Shutterstock/Dziurek/youtube

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Crowd Media

Redakcja Crowd Media – walimy prosto z mostu, nie boimy się nazywać rzeczy po imieniu. Dołącz do nas. Zarejestruj się i dodaj swój artykuł.

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Media Tygodnia

Ładowanie