Polityka i społeczeństwo

Poseł PiS zaatakował Lecha Wałęsę. Takiej riposty się nie spodziewał

fot. flickr/Sejm RP

Wczoraj Lech Wałęsa obchodził swoje 74 urodziny. W ten szczególny dla siebie dzień noblista, wraz z życzeniami, otrzymał wiele słów wsparcia. Niestety, jak można było się spodziewać, urodziny stały się również okazją do wylewania żółci przez internetowych hejterów. Do procederu dołączył na Twitterze poseł Prawa i Sprawiedliwości Maciej Wąsik, który poniższymi słowami skomentował święto prezydenta Wałęsy.

https://twitter.com/WasikMaciej/status/913693684536922112

Jeśli posła Wąsika nie spotkało oszustwo większe niż rzekomo popełnione przez Lecha Wałęsę, to musiał spędzić całe swoje życie pod kloszem. Nie wspominając o podstępnym wyborczym zwycięstwie PiS i jego zupełnie innym niż zapowiadano zachowaniu po wyborach, w samym życiorysie posła Wąsika można doszukać się karygodnych zachowań, co zresztą ochoczo przypomnieli internauci.

Internauci wspominają sytuację sprzed siedmiu lat, kiedy jeszcze jako wiceszef CBA odjechał ze stacji benzynowej nie płacąc za paliwo. Wiele miesięcy później, legitymowany przez policję zajście ze swoim udziałem tłumaczył gapiostwem.

Poseł Wąsik jest również jedną z trzech osób bezprawnie ułaskawionych przez prezydenta Andrzeja Dudę. Bardziej wyraźnego przykładu oszustwa próżno szukać.

Wywołana przez Wąsika lawina komentarzy skłoniła do odpowiedzi samego Lecha Wałęsy, który podzielił się swoim wspomnieniem największego oszustwa, jakie go w życiu spotkało.

Maciej Wąsik nie miał odwagi doprecyzować o jakim „oszustwie” Lecha Wałęsy myślał. To tylko kolejny przykład typowego dla PiS kreowania rzeczywistości. Ważne, z punktu widzenia tej logiki jest to, że o rzekomym oszustwie się mówi, a nie wie. Mam nadzieję, że, mimo to, żadne idiotyczne komentarze nie zepsuły panu prezydentowi jego święta.

fot. flickr/Sejm RP

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie