Polityka i społeczeństwo

Petru ma romans sam ze sobą – największe wpadki lidera Nowoczesnej

foy. Michael Wende

Początek roku nie jest dla lidera Nowoczesnej łaskawy. Jeszcze tydzień temu Petru prężył muskuły, domagając się samorozwiązania Sejmu, zapewniając przy tym Polaków, że jest gotowy na bycie liderem opozycji.

Niestety Petru zasłynął głównie tym, że średnio co tydzień kompromituje się w mediach. Trzeba mu przyznać, że w Sylwestra przebił sam siebie. Do sieci wyciekło zdjęcie, na którym Petru siedzi w samolocie w towarzystwie pięknej kobiety, lecąc na Maderę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że obok naszego bohatera nie siedziała jego żona Małgorzata, a posłanka Nowoczesnej – Joanna Schmidt.

Temat bardzo szybko podchwyciły media. Do pani poseł dzwoniono z prośbą o wyjaśnienia. Posłanka telefon odebrała i obiecała, że za 5 min oddzwoni. Nie oddzwoniła. Z kolei telefon Petru nie odpowiadał, zgłaszała się jedynie portugalska poczta głosowa.

W ten oto sposób lider Nowoczesnej na samym początku roku stał się języczkiem u wagi. Na Twitterze można wyczytać jedno – “Petru ma romans”, zaś jego przeciwnicy i zwolennicy obrzucają się wzajemnie gównem.

Jednakże bardziej od tego, czy Petru zdradza żonę, interesująca jest hipokryzja lidera N. Trzeba być mistrzem podwójnej moralności, żeby w blasku fleszy walczyć o demokrację w Sejmie, opowiadając mediom, że nie ma nic ważniejszego niż praworządność, czmychając  po cichu do ciepłych krajów, podczas gdy jego posłowie marzną w Sali Plenarnej Sejmu. Petru zarzekał się przecież, że do 11 stycznia (data następnego posiedzenia Sejmu) nie opuści posterunku, gdyż nie ma obecnie nic ważniejszego niż walka o przywrócenie normalności. Ciekawe co na to jego partyjni koledzy?

Jest to kolejna gigawpadka samozwańczego lidera opozycji. Pomyśleliśmy jednak, że nie będziemy się nad Ryszardem za bardzo zżymać. Zamiast zastanawiać się, czy Ryszard Petru ma romans, postanowiliśmy skupić się na tym, co stanowi największy wkład Petru do polskiej polityki, czyli na jego wpadkach medialnych.

W końcu początek roku to świetny moment na podsumowania. Poza tym śmiech to zdrowie 🙂

1. Święto 6 króli


2. Imperia upadają w szczycie swojej chwały

3. Dawid Kamerun

4. Na świecie jest 130 – parę krajów

5. Zamach majowy 1935 (źródło: www.vod.tvp.p – TVP INFO)


6. 225 lat obowiązywania Konstytucji 3 maja

7. Grzyby rozmnażają się przez pączkowanie, a głowa psuje się od góry

8. Ciąża kobiety trwa od 12-20 miesięcy


Wygląda na to, że Ryszard Petru faktycznie ma romans, romans z samym sobą. Lider Nowoczesnej jest tak w sobie zakochany, że najwyraźniej uznał, że nie musi się przygotowywać do wypowiedzi medialnych. Jakie są efekty, każdy widzi…

fot. Michael Wende/ shutterstock

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie