Po godzinach

Pawłowicz mocno zaniepokojona o prezydenta. Zobaczcie, co zrobiła, by dogadał się z prezesem PiS

Ta wypowiedź stawia spór Owsiak-Pawłowicz w nowym świetle. Posłanka PiS klnie w Sejmie
fot. flickr/P.Drabik

Dramatyczne pytanie, jakie na okładce swojego tygodnika “Sieci prawdy” zadali publicznie bracia Karnowscy brzmiało: “Czy prezydent jest z nami?”. Postawił je nie tylko sam prezes PiS Jarosław Kaczyński ale i niemal każdy, komu zależy na dobrej zmianie w wykonaniu rządzącej partii. Bo przecież wygląda na to, że Andrzej Duda był częścią wielkiego, boskiego niemalże planu, której dla Polski chciała siła wyższa a tu nagle okazało się, że się zagubił. A zagubione owce należy odnaleźć i pozwolić im wrócić do stada pod skrzydła najlepszego pasterza.

Tak się akurat składa, że wczoraj odbyła się świecka akcja o bardzo jednak religijnym charakterze czyli “Różaniec do granic”. W całej Polsce ok. godziny 14 rozpoczęło się zbiorowe odmawianie modlitwy różańca lecz zamiast kościołów wybrano miejsca znajdujące się na polskich granicach. Portale społecznościowe zalała olbrzymia fala zdjęć z tego wydarzenia a media donoszą o wyjątkowo dużej frekwencji, co czyni inicjatywę sporym sukcesem. Oficjalną intencją modlitwy, odbywającej się w Święto Matki Bożej Różańcowej było zamanifestowanie swojej wierności i posłuszeństwa Maryi. Modlitwa odbywała się na granicach ponieważ miała uchronić przed napływem zła, jakie niesie za sobą zepsucie z zachodnich krańców kontynentu. Była też intencja nieoficjalna – część odmawiających różaniec modliło się o to, by polskie granice były wolne od napływu islamskich imigrantów. To pewnie tak w ramach wzmacniania chrześcijańskich wartości.

Okazuje się, że oprócz intencji znanych wszystkim, były też intencje totalnie zakonspirowane, o których uczestnicy dowiedzieli się już po fakcie. Tajemnicę tego różańca ujawniła posłanka Krystyna Pawłowicz na swoim Facebooku. Otóż jej zdaniem modlitwa za Polskę obejmowała także modlitwę za prezydenta Andrzeja Dudę. By wrócił, niczym zbłąkana owieczka do właściwego stada.

Modliłam się dziś z Różańcem do Granic za Polskę.Też za pana Prezydenta.Będzie dobrze.Milion Polaków modliło się,by pan Prezydent wrócił do nas,więc musi być dobrze.

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 7 października 2017

Co więcej, wygląda na to, że w tej intencji Krystyna Pawłowicz nie była osamotniona. Z jej relacji wynika, że towarzyszył jej milion Polaków, dla których powrót prezydenta Dudy na łono partii matki był na tyle istotny, by odmówić w tej intencji dziesiątkę różańca. Teraz to już chyba Andrzej Duda nie ma wyjścia i podczas kolejnego spotkania z prezesem Kaczyńskim oznajmi mu radosną nowinę.

Źródło: FB

fot. flickr/P.Drabik

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Michał Kuczyński

Michał Kuczyński - Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Z zamiłowania bloger i autor tekstów o charakterze publicystycznym. Interesuje się polityką i ekonomią. Prywatnie miłośnik piłki nożnej, muzyki rockowej i dobrego kina. Niegdyś zapalony wiolonczelista.
Zapraszam na mojego Twittera - @KuczynskiM

Media Tygodnia

Ładowanie