Polityka i społeczeństwo

Patryk Jaki zaatakował publicznie znaną dziennikarkę. Takiej riposty się nie spodziewał

Patryk Jaki za rządów dobrej zmiany robi oszałamiającą karierę. Jaki jest de facto zastępcą Zbigniewa Ziobry piastując stanowisko wiceministra sprawiedliwości. Co więcej, poseł PiS został twarzą nagonki na Hannę Gronkiewicz-Waltz, będąc przewodniczącym specjalnej komisji reprywatyzacyjnej. Co do działań samej komisji istnieje wiele zastrzeżeń natury prawnej, co zdaje się potwierdzać ostatnia bolesna porażka Jakiego przed sądem w sprawie nałożenia grzywny na prezydent Warszawy. Młody poseł nic sobie z tego nie robi.

Patryk Jaki znany jest również z ciętego języka i z łatwości, z którą atakuje każdego, z którym dobrej zmianie nie jest po drodze. Wiceminister sprawiedliwości wyznał, że wychował się w bloku dodając, że: “Nie każdy miał willę w PL lub w Szwecji. Nie każdy miał w życiu z górki jak resortowe dzieci. Trzeba było pracować dwa razy ciężej, żeby coś w życiu osiągnąć”

Jaki wywołał tym samym do tablicy Hannę Lis, żonę Tomasza Lisa. Znana dziennikarka postanowiła jednak w zgrabny sposób zripostować, zamieszczając na Twitterze zdjęcie “obu willi”, które stanowiły dorobek życia jej ojca. “Willa” nr 1 to 35 metrowe mieszkanie w bloku z wielkiej płyty, zaś “Willa” nr 2 to mieszkanie 69 m2 również w bloku, tylko niższym. Faktycznie od bogactwa aż oczy bolą.

Nie jest to niestety pierwszy ani ostatni przypadek, gdy Patryk Jaki mówi, co mu ślina na język przyniesie. Młody poseł PiS czuje się tak pewnie i tak bezkarnie, że rzuca oskarżeniami na prawo i lewo. Biorąc pod uwagę, że kariera Jakiego rozwija się w iście błyskawicznym tempie, mimo że nie ma on żadnych kwalifikacji do pełnionych przez siebie funkcji, to jego należałoby nazwać resortowym dzieckiem…

fot. flickr/KRPM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie