Polityka i społeczeństwo

Niesiołowski miażdży dziennikarza TV Republika. Ten filmik trzeba zobaczyć

Analizując postawę niektórych mediów trzeba sobie zadać pytanie, czy mają one za zadanie relacjonowanie bieżących wydarzeń czy raczej kreowanie rzeczywistości? Prym w mniej lub bardziej subtelnych manipulacjach wiodą tzw. media narodowe z klejnotem w koronie Jacka Kurskiego, czyli Wiadomościami TVP na czele.

Media niezależne, czyli tak naprawdę prywatne imperium medialne PiS również zajmuje się głownie atakowaniem przeciwników politycznych oraz gloryfikowaniem dobrej zmiany.

Do tego zacnego grona należy zaliczyć takie tytuły jak: wPolityce, wSieci, doRzeczy, TV Trwam, Fronda, Niezależna, czy TV Republika. To właśnie ta ostatnia postanowiła zapolować na posła opozycji Stefania Niesołowskego, chcąc go nakłonić do udzielenia komentarza przed kamerą.

Dziennikarz Republiki chciał zadać pytanie, rozpoczął nawet kwestię od: “kiedyś Pan w programie telewizyjnym z Janem Rokitą mówił o obaleniu komunizmu“.

Niesiołowski nie był jednak zainteresowany rozmową z reportem proPiSowskich mediów, czemu dał dobitnie wyraz. Były poseł PO w bardzo mocnych słowach zripostował dziennikarza.

Niesiołowski odmawia w filmie proszącemu o komentarz miana dziennikarza, nazywając pracownika TV Republiki “PiSowskim lizusem“. Ten jednak niestrudzony postanawia dalej nękać posła opozycji, zapewne celem sprowokowania i wyprowadzenia z równowagi. Zapewnie marzył im się nagłówek z cyklu: “reporter naszej telewizji poturbowany/pobity przez posła opozycji“.

Niesołowski zamiast jednak wdać się w rozmowę o Rokicie, powiedział reporterowi co on nim sądzi. Zresztą posłuchajcie całości, bo naprawdę warto.

https://twitter.com/Przemas66/status/895239636183904256

fot. flickr/ Sejm RP

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie