Po godzinach

Kurski rozbija się po świecie za publiczne pieniądze. Prezes TVP przyłapany na gorącym uczynku

Jacek Kurski ma nie lada talent. Pod jego wodzą media narodowe stały się nachalną machiną prorządowej propagandy, której prawdę mówiąc trudno jest na trzeźwo słuchać. Ogólny upadek obyczajów i całkowite upolitycznienie mediów publicznych to jednajże niejedyne osiągnięcie byłego posła PiS. Autorowi słów “ciemny lud to kupiudało się zarżnąć kurę znoszącą złote jaja, jaką swego czasu była TVP. Za jego kadencji oglądalność leci na łeb, na szyję, a wraz z oglądalnością maleją dochody z reklam. Ot taka dobra zmiana…

Jakiś czas temu na naszych łamach pisaliśmy, że Kurski nie przejmując się zupełnie trudną sytuacją telewizji publicznej wypoczywa sobie błogo w luksusach. Okazuje się, że prezes TVP uwielbia zagraniczne wojaże, zwłaszcza za publiczne pieniądze. Jak donosi Fakt, Kurski wybrał się wczoraj na wyjazdowy mecz reprezentacji Polski do Armenii. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że pojechał tam na koszt podatników. Jak relacjonuje gazeta, Kurski nie tylko wybrał się do Erewania służbowo, ale jeszcze zabrał ze sobą narzeczoną. Wszystko to oczywiście na koszt nas wszystkich.

TVP zapytana przez dziennik o uzasadnienie podróży Kurskiego odpowiedziała w następujący sposób: “Prezes Zarządu TVP przebywa w delegacji w Armenii i Gruzji. Celem delegacji są spotkania w telewizji publicznej Armenii oraz telewizji publicznej Gruzji. Ponadto zostały zaplanowane spotkania z polskimi przedstawicielstwami dyplomatycznymi w tych krajach. Celem wizyty jest podpisanie porozumienia o współpracy z telewizją armeńską. W delegacji prezesowi towarzyszy dyrektor jego gabinetu”.

Trzeba przyznać, że Jacek Kursi to ma klawe życie. Pytanie tylko czy tym razem ciemny lud to kupi?

źródło: fakt.pl

fot. youtube

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie