Po godzinach

Kuriozalna wpadka Pawła Kukiza. Czyżby muzyk zapomniał się przelogować?

Kuriozalna wpadka Pawła Kukiza na portalu społecznościowym
fot. flickr/ P.Drabik

Lider ugrupowania Kukiz’15, poseł i były muzyk Paweł Kukiz trafił do szpitala i przez najbliższy miesiąc będzie wyłączony z działalności publicznej. Taką informację podał wczoraj portal Gazeta.pl, wzbudzając duże zainteresowanie mediów oraz sympatyków partii byłego muzyka. Informację tę potwierdził sam Kukiz na swoim profilu na Facebooku. Z relacji członka ugrupowania Kukiz’15 wynika, że około tygodnia temu ich lider zgłosił się do szpitala w Głuchołazach, skarżąc się na “ogólne złe samopoczucie”. Jego współpracownicy przyczyn złej dyspozycji muzyka dopatrywali się w ciągłym stresie, braku snu, papierosach oraz dużej ilości napojów energetyzujących.

Informacje te potwierdził sam Paweł Kukiz zamieszczając na swoim fanpage’u selfie ze szpitala, na którym widać, że ma na sobie maseczkę tlenową. Jednocześnie przekazał swoim hejterom jasny komunikat, że ci którzy życzą mu jak najgorzej, “spodziewają rychłego zgonu, diagnozują ćpanie, przepicie, itp.” mogą się czuć rozczarowani, bo “będzie żył i czuje się już lepiej”.

Wszystkich tych, którzy w komentarzach pod artykułami z informacją o moim pobycie w szpitalu życzą mi jak najgorzej,…

Opublikowany przez Paweł Kukiz na 13 września 2017

Jednocześnie uznał, że obywatele mają prawo do precyzyjnej informacji o stanie zdrowia posła na Sejm RP, dlatego też poinformował o zmianach miażdżycowych i zaburzeniach czynności wentylacyjnych. Trzeba przyznać, że godna to pochwały szczerość i otwartość lidera Kukiz’15.

Komentarzy pod wpisem Pawła Kukiza w ciągu kilku godzin od opublikowania pojawiło się blisko 2 tysiące. Są one różne, jedne wyrażające szczere życzenia powrotu do zdrowia, inne zawierające złośliwe uwagi co do trybu życia muzyka czy jego działalności politycznej. Na jeden z komentarzy, który pojawił się pod wpisem posła, zwrócił jednak uwagę użytkownik Twittera, dokumentując zrzutem ekranu zabawną wpadkę, najprawdopodobniej samego Pawła Kukiza.

https://twitter.com/NeverDoubtHRC/status/908053995758944256

Wygląda bowiem na to, że jednym ze składających gorące życzenia powrotu do zdrowia Pawłowi Kukizowi był… sam Paweł Kukiz, który najprawdopodobniej planował zamieścić taki wpis z innego konta. W treści życzeń pojawiły się górnolotne słowa o tym, że cała rodzina internauty wspiera Pawła Kukiza i że jest on ich jedyną nadzieją.

Oczywiście nietrudno sobie wyobrazić, że za tą zabawną wpadką stoi jeden z najbliższych współpracowników lidera Kukiz’15, który z wielką troską dbał o ilość komentarzy z treścią mającą podnieść go na duchu, który w decydującej chwili źle przelogował się z jednego konta na drugie. Trzeba jednak przyznać, że wyszło to dosyć niefortunnie. Niemniej jednak pozostaje życzyć posłowi Kukizowi rychłego powrotu do zdrowia.

Źródło: Gazeta.pl/FB

fot. flickr/ P.Drabik

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie