Po godzinach

Koniec Pawła Kukiza jakiego znamy. Czy wyborcy dadzą radę go rozpoznać?

Koniec Pawła Kukiza jakiego znamy. Czy wyborcy dadzą radę go rozpoznać?
fot. P.Drabik/flickr

Paweł Kukiz trafił niedawno do szpitala. Ma odpocząć od polityki, być może nawet na miesiąc. Oficjalnym wytłumaczeniem problemów zdrowotnych jest przepracowanie, za duża ilość stresu czy hejtu wylewanego na głowę znanego muzyka.

Złośliwi twierdzą jednak, że nie o przepracowanie czy stres tu chodzi, a o nadużywanie papierosów, alkoholu oraz napoi energetycznych. Jak donosi weekendowe wydanie Super Expressu, Kukizowi zaszkodziło połączenie mieszkanki wybuchowej, jaką jest muzyka i polityka. Zalecenia lekarskie przewidują odstawienie papierosów, alkoholu, napojów energetycznych i innych używek, o których stosowaniu głośno się nie mówi.

Jednym słowem znanego muzyka czeka poważna terapia szokowa. Zmiana przyzwyczajeń może okazać się tak poważna, że opinia publiczna już zaczyna zachodzić w głowę, czy wyborcy poznają pana Pawła po tak drastycznej przemianie?

https://twitter.com/technofrau743/status/909010636260233216

Sympatycy Kukiza z pewnością zadają sobie to pytanie. Wszakże jego przebojowość, charyzma i bezkompromisowość wynika w dużej mierze z jego stylu życia. Czy zatem lider tzw. umiarkowanej opozycji po odstawieniu wszelkiej maści używek straci werwę i temperament? Byłoby to na pewno ze szkodą dla jego obozu politycznego, a już na pewno ze szkodą dla poziomu rozrywki serwowanej przez nasze rodzime gadające głowy.

Bez względu na sympatie polityczne, panu Pawłowi należy życzyć przed wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia.

Na marginesie warto dodać, że przy okazji odejścia Liroya z Kukiz’15 mówiło się nawet o istnieniu wewnątrz klubu tzw. frakcji alkoholowej. Możliwe zatem że środowisku znanego muzyka ostały się inne frakcje: wielbicieli papierosów, energetyków, koncertów lub innego rodzaju używek…

źródło: Super Express

fot. P.Drabik/flickr

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie