Polityka i społeczeństwo

Kolejna granica przekroczona. Prawicowy portal wciąga Kamila Stocha i skoczków narciarskich w brudną grę polityczną

Do podgrzewania temperatury sporu politycznego w naszym kraju zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Jednakże od czasu do czasu poziom absurdu, pogardy lub agresji zostaje przekroczony tak bardzo, że nie sposób wobec takiego obrotu sprawy przejść obojętnie.

Ostatnie dni obfitują w wydarzenia, które tak bardzo wypaczają rzeczywistość, ze nie wiadomo czy należy się śmiać, czy też płakać. Komedię rodem z Monty Pythona zaserwował nam magazyn Sieci, który nagrodził prezes Trybunału Konstytucyjnego Julię Przyłębską tytułem“Człowieka Wolności” 2017, w uznaniu jej zasług na polu obrony porządku konstytucyjnego w naszym kraju.

Wczoraj z kolei na wyżyny absurdu, braku taktu i kultury wspiął się portal Niezależna.pl przy mocnym wsparciu Gazety Polskiej, publikując na swoich łamach artykuł o jakimże wymownym i eleganckim tytule: Co Stoch i inni sportowcy z Polski robili w niedzielę?! Lewactwo będzie biadolić, jak zobaczą te zdjęcia”.

Niezależna uznała, że wciągnięcie Kamila Stocha, skoczków narciarskich i innych sportowców reprezentujących Polskę na trwających właśnie Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu, w polityczną taplaninę w błocie będzie dobrym pomysłem.

Zgodnie z tezą stawianą przez ten prawicowy portal, lewactwo ma wyć z bólu i gniewu, a wszystko to z uwagi na fakt, że Stoch i spółka wzięli w niedzielę udział w mszy świętej. Tak jakby po stronie, która nie kocha bezkrytycznie dobrej zmiany, nie było ludzi, którzy regularnie chodzą w niedzielę do kościoła.

Trzeba przyznać, że Niezależna oprócz braku smaku i kultury wykazała się elementarnym brakiem pomyślunku i znajomości zasad logiki. Coż, czego można się spodziewać po tym jakże obiektywnym i profesjonalnym portalu…

źrodło: Niezależna.pl

fot. Shutterstock/Marcin Kadziolka

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie