Po godzinach

Giertych ostro o pomniku Lecha Kaczyńskiego. Internet pęka ze śmiechu

Zamiar postawienia przez Prawo i Sprawiedliwość pomnika upamiętniającego katastrofę smoleńską jest jednym z najgorzej skrywanych sekretów obecnej władzy. Jak donosi Gazeta Wyborcza pomnik ofiar katastrofy, jak i monument upamiętniający prezydenta Lecha Kaczyńskiego miałby stanąć obok Grobu Nieznanego Żołnierza, na placu Piłsudskiego w centrum Warszawy. GW dotarła do materiałów projektowych, którymi postanowiła się podzielić na Twitterze.

Pomysł postawienia pomników smoleńskich w bezpośrednim otoczeniu Grobu Nieznanego Żołnierza wywołał ogromne poruszenie w sieci. Co prawda Jacek Sasin z PiS bardzo szybko zdementował tę informację, ale wygląda na to, że pośpiesznie zapewnienie kluczowego polityka partii rządzącej jedynie dolało oliwy do ognia.

Do sprawy odniósł się na Twitterze Roman Giertych, dawny koalicjant Jarosława Kaczyńskiego, a obecnie jednem z głównych krytyków i recenzentów dobrej zmiany. Giertych zaproponował, by oba pomniki zostały wyposażone w tarasy widokowe na czole, tak by zwiedzający mogli podziwiać z nich panoramę całej Warszawy. 

Jak widać pomysł przypadł internautom do gustu. Użytkownicy Twittera zaczęli się prześcigać w sposobach na rozwinięcie pomysłu zgłoszonego przez Giertycha. Wybraliśmy dla Was najlepsze z nich. Dajcie nam znać w komentarzach które z nich przypadły Wam najbardziej do gustu.

https://twitter.com/polack11/status/956975332975960065

https://twitter.com/Northon1977/status/957005206134382592

fot. Facebook

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie