Po godzinach

Dobra zmiana świętuje pierwszą miesięcznicę udanej pomocy ofiarom nawałnic. Ten film podbija internet

Dobra zmiana świętuję pierwszą miesięcznicę udanej pomocy ofiarom nawałnic. Ten film podbija internet
fot. flickr/KPRM

Wyczyny polityków Prawa i Sprawiedliwości, jak i przychylnych im mediów narodowych od dawna zagrażają istnieniu kluczowej dla dobrego samopoczucia Polaków branży, jaką jest branża kabaretowa i rozrywkowa. Kto choć raz oglądał debatę z udziałem polityków PiS lub poświecił kilka wieczorów na zapoznanie się z przekazem medialnym Wiadomości TVP, ten wie, o czym mowa. Kłamanie jak z nut, manipulowanie faktami, wyciąganie wypowiedzi z kontekstu, działanie na zasadzie chleba i igrzysk, budowanie narracji o złej Europie, totalnej opozycji czy wrogach narodu to dla obozu władzy chleb powszedni. W końcu nic tak nie spaja elektoratu jak wspólny wróg czy rocznica tragedii, którą można w kółko obchodzić.

O kluczowej roli miesięcznic smoleńskich w martyrologii PiS wiele już napisano. Okazuje się jednak, że Prawo i Sprawiedliwość znalazło nową ludzką tragedię, na której można spróbować zbić kapitał polityczny. Mówiąc pół żartem, pół serio okazuje się, że możemy mieć do czynienia z nowym fenomenem: pierwszą miesięcznicą udanej pomocy ofiarom nawałnic na Pomorzu. 

Pierwsza miesięcznica skutecznej pomocy dla ofiar nawałnicy.

Opublikowany przez TVΠ Korea na 12 września 2017

Film zdecydowanie przypadł do gustu internautom. To zresztą nie pierwsza udana produkcja ze strony TVΠ Korea.

Prawdę mówiąc nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać? Pierwszy po wakacjach dzień w Sejmie przebiegł pod dyktando awantur o pomoc ofiarom nawałnic. Partia rządząca twierdzi, że wszystko było świetnie zorganizowane, zaś pomoc nadeszła szybko i była udzielona sprawnie, zaś winę za opóźnienia ponoszą samorządy, w których rządzi opozycja. Jak było naprawdę, wiemy wszyscy

fot. flickr/KPRM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie