Crowders

Kinga Górska

Bez kija lub czekolady nie podchodź. Blogerka, fanatyczka gotowania i dobrego jedzenia. Miłośniczka psów w każdej postaci, byle na surowo. To do niej trafiają teksty crowdersów.

Michał Kuczyński

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Z zamiłowania bloger i autor wielu tekstów o charakterze publicystycznym. Interesuje się polityką i ekonomią. Prywatnie miłośnik piłki nożnej, muzyki rockowej i dobrego kina. Niegdyś zapalony wiolonczelista.

Piotr Lipiński

Nie pobijesz go na wiedzę, nie zagniesz argumentem, a jeśli zagniesz on znajdzie lepszy. Ma własne zdanie na każdy temat i pewnie jest odmienne od Twojego. Pisze o polityce i gospodarce, co nie znaczy, że nie śpiewa w łazience do dezodorantu. 

Sylwia Kuczyńska

Świeżo upieczona mama i żona. Z zawodu księgowa, z zamiłowania kociara. W wolnej chwili lubi poczytać o modzie i urodzie. Interesuje ją muzyka, podróże. Miłośniczka wszystkich 10 serii "Friends".

Marcin Sobotka

Lekarz, chirurg stomatolog, przedsiębiorca, publicysta. Oddany bez reszty swojej pracy. Interesuję się polityką, a szczególnie jej wpływem na system ochrony zdrowia w Polsce. Miłośnik gór z lękiem wysokości, lubiący spokój i ciszę na wsi. Prywatnie ma dwa koty, gra w piłkę nożną i biega po lesie.

Miejsce dla Ciebie